K 19. veebruar
16.30 Õhtu mägironija Andres Karuga Käina raamatukogus
18.00 Hiiumaa Kino: animatsioon "Lumepatrull" Kärdla kinosaalis
19.00 Kokkuvõtete tegemine Hiiumaa 2019. aasta linnuvaatlustest Palade loodushariduskeskuses
20.00 Hiiumaa Kino: dokumentaal "Südamering" Kärdla kinosaalis

N 20. veebruar
9.30 Rimi jalgplalli osavusfestival Palade koolimajas
11.00 Väikelaste mängutund Kärdla nukuteatris
17.30 Elamuskeskuse Tuuletorn infopäev Rannapaargus
17.30 Muinasjututund: "Puujalaga katk" Käina raamatukogus
19.00 Komöödiateatri etendus: "Pimekohting" Kärdla kultuurikeskuses

R 21. veebruar
10.00 Koolitus "Raamatupidamise aastaaruanne" endise maavalitsuse saalis
10.00 Hiiumaa Kino: Eesti animatsioon "Sipsik"Kärdla kinosaalis
16.00 Hiiumaa Kino: Eesti animatsioon "Sipsik"Kärdla kinosaalis
18.00 Hiiumaa Kino: Eesti animatsioon "Sipsik" Kärdla kinosaalis
18.00 Hiiumaa Kino: Eesti animatsioon "Sipsik" Sõru muuseumis
18.00 Andre Maakeri kontsert "Meie laulu pidu" Kõrgessaare vaba aja keskuses
18.00 Käina huvikooli kontsert pühendusega Eestile Käina kultuurikeskuses
20.00 Hiiumaa Kino "Pommuudis" Kärdla kinosaalis
20.00 Hiiumaa Kino: Eesti film "Talve" Sõru muuseumis 

23.00-4.00 Eesti Pidu Carribas. Puldis DJ Maier

L 22. veebuar
15.00 Hiiumaa Kino: Eesti animatsioon "Sipsik" Käina kultuurikeskuses
17.00 Hiiumaa Kino: Eesti film "Talve" Käina kultuurikeskuses
19.00-23.30 Vabariigi aastapäevale pühendatud ansambli Öösorr LIVE kontsert Rannapaargus

P 23. veebruar
12.00 Paluküla jooks 2020 Paluküla terviserajal
12.00 Hiiumaa Kino: Eesti animatsioon "Sipsik" Kõrgessaare vaba aja keskuses  
14.00 Hiiumaa Kino: Eesti film "Talve" Kõrgessaare vaba aja keskuses 
15.00 Hiiumaa Kino: Eesti animatsioon "Sipsik" Kärdla kinosaalis
17.00 Hiiumaa Kino: draama "Proxima" Kärdla kinosaalis
17.00 Hiiumaa valla Eesti vabariigi 102. sünnipäevale pühendatud kontsert-aktus Emmaste koolis
17.00 Kontsert "Vaba maa" Kärdla kirikus
19.00 Hiiumaa Kino: krimifilm "Džentelmenid" Kärdla kinosaalis
20.00-02.00 Tantsuõhtu elava muusikaga Palade koolimajas. Tantsuks mängivad Sigrid ja Teet. Anna oma tulekust teada dagentwist@gmail.com  

E 24. veebruar
7.30 Eesti sünnipäeva pidulik lipuheiskamine Kärdla pritsumaja torni
10.00 Eesti sünnipäeva pidulik lipuheiskamine Käina kooli ees
11.00 Külaseltsi "Muhv" Vabariigi aastapäeva kõnd Turu bussipeatusest Valgu seltsimajja
12.00-19.00 Vabariigi aastapäeva kohvik Hõng Kassari rahvamajas 
12.00 Rahvamatk "Eesti Vabariik 102" Kõrgessaare alevikus
13.00 Laulame üheskoos Eesti hümni Eesti hümni sünnikohas Reigi Pastoraadis
14.00 Eesti vabariigi aastapäeva kontsert Kärdla kultuurikeskuses
15.00 Oma pisine pingviinide paraad Kõpu rahvamajas
16.00 Imeline jutuvõlur Polina Tšerkassova jutustab Kassari rahvamajas haruldaste pillide saatel lugusid nii suurtele kui väikestele.

T 25. veebruar
18.00 Vastlapäev kuusega RMK Ristna külastuskeskuses
19.00 Kinoõhtu Valgu seltsimajas: Eesti film "Talve"

K 26. veebruar
18.00 Hiiumaa Kino: Eesti animatsioon "Sipsik" Kärdla kinosaalis
20.00 Hiiumaa Kino "Pommuudis" Kärdla kinosaalis

N 27. veebruar
11.00 Väikelaste mängutund Kärdla nukuteatris

R 28. veebruar
15.00 Kalanduspiirkonna toetuste infopäev endise Maavalitsuse saalis
18.00 Hiiumaa Kino: Eesti animatsioon "Sipsik" Kärdla kinosaalis
20.00 Hiiumaa Kino: Eesti film "Talve" Kärdla kinosaalis

L 29. veebruar
10.30 Alustab joogakursus algajatele Kärdla nukuteatris
16.00 IIUKALA bändi plaadi "Kaldale uhutud" esitluskontsert Kassari rahvamajas

E 2. märts
18.00 Alustab tasuta algtaseme inglise keele kursus klienditeenindajatele Tuuru majas

K 4. märts
18.00 Kontsert Käina kultuurikeskuses: Jérémie Piazza & Journal Intime PLAYTIME (Prantsusmaa). Tasuta.  

N 5. märts 
11.00 Väikelaste mängutund Kärdla nukuteatris
17.00 Orest ja Jaana Kormašovi näituse avamine Nelja Nurga Galeriis

R 6. märts
9.00-14.00 Tasuta infopäev: "Keskkonnasõbralik maasika-ja köögiviljakasvatus" Suuremõisa lossis
19.00 Ehh-teatri etendus "Boob teab" Kärdla kultuurikeskuses

L 7. märts
17.00 Ehh-teatri etendus: Urmas Lennuki "Boob teab" Käina kultuurikeskuses
Hiiumaa karikavõistlused laskmises: V etapp Käina spordikeskuses 

E 9. märts
13.00-18.00 Verekeskuse doonoripäev Kärdla kultuurikeskuses

T 10. märts
10.30-13.30 Verekeskuse doonoripäev Käina kultuurikeskuses

N 12. märts
11.00 Väikelaste mängutund Kärdla nukuteatris

R 13. märts
17.00 Loov Hiiumaa kohtumine Gahwa kohvikus

L 14. märts 
10.30 Töötuba: ettevalmistus sünnituseks lapseootel naistele Kärdla nukuteatris
13.45 Emmaste I lahtine pii-tundmise võistlus Emmaste koolimajas.  Oodatud need, kes soovivad oma kooliaegset tipptulemust parandada. Üritus toimub, kui nädala alguseks on registreerunuid vahemikus 3-14. Auhindadeks traditsiooniline pii-mašokolaad :)

N 19.  märts
11.00 Väikelaste mängutund Kärdla nukuteatris

R 20. märts
18.00 Euroopa Vanamuusikapäevale pühendatud kontsert Käina kultuurikeskuses: Taani viiulivirtuoos Peter Spissky, sopran Maria Valdmaa ja Tallinna Kammerorkester
19.00 Hiiumaa valla tantsijate kevadkontsert "Tervitame kevadet" Kõrgessaare vaba aja keskuses

L 21. märts
11.00 Hiiumaa kooliteatrite päev

N 26. märts
11.00 Väikelaste mängutund Kärdla nukuteatris
17.00 Tantsuetendus "A Good Run" Käina kultuurikeskuses
Kirjandusõhtu Käina raamatukogus Jaan Krossi 100. sünniaastapäeva tähistamiseks, külaliseks Jaan Krossi tütar, Maarja Undusk

R 27. märts
12.00-15.30 Biosfääripäev elamuskeskuses Tuuletorn

L 28. märts 
18.00 Käina huvikooli bändide esituses "ABBA show" Käina kultuurikeskuses

T 31. märts
18.30 Karikasarja Aasta ujuja 2019/2020 seitsmes etapp Käina ujulas

K 1. aprill
19.00 Tiina Tantsustuudio etendus "Kaotatud kingake" Kärdla kultuurikeskuses

N 2. aprill
10.00 Tiina Tantsustuudio etendus "Kaotatud kingake" Kärdla kultuurikeskuses
12.30 Tiina Tantsustuudio etendus "Kaotatud kingake" Kärdla kultuurikeskuses

R 3. aprill
19.00 Tiina Tantsustuudio etendus "Kaotatud kingake" Kärdla kultuurikeskuses

L 4. aprill
10.30 Töötuba vastsetele emadele Kärdla nukuteatris
16.00 Kontsert Jaan Krossi 100. sünniaastapäeva tähistamiseks - musitseerib ja laulab Jaan Krossi tütar Ingel Undusk
E.Norgani mälestusvõistlus laskmises Käina spordikeskuses

T 7. aprill
19.00 Vana Baskini teatri etendus: "Öökuninganna" Käina kultuurikeskuses

N 16. aprill
Jüripäeva teatejooks Kärdlas Vabaduse tänaval

R 17. aprill
19.00 Helgi Taelma tantsijate kontsert Käina kultuurikeskuses
Alustab väikelaevajuhtide koolitus Hiiumaa ametikoolis

L 18. aprill
12.00 Hiiumaa käsitöö moeshow "Hiiu Moodi" Kärdla kultuurikeskuses

R 24. aprill
19.00 Idamaise tantsu trupi "Sukar" kevadkontsert Kärdla kultuurikeskuses 

L 25. aprill
8.00-14.00 Avatud kalasadamate päev Haldi, Tärkma ja Roograhu sadamates
Jüripäeva karikaturniir korvpallis Kõrgessaare vaba aja keskuses

P 26. aprill
10.00 Kupumassaaži kursus + e-õpe Suuremõisa lossis

T 28. aprill 
18.30 Karikasarja Aasta ujuja 2019/2020 kaheksas etapp Käina ujulas

N 30. aprill
17.00 Orienteerumisneljapäevak Paluküla suusaraja algusest

R 1. mai
Kärdla päev
Kärdla linna jooks


L 2. mai
10.00-13.00 Putkaste kevadlaat
Ajalootalgud Jausa vesiveskis

E 4. mai
11.00 Miksteatri etendus "Pöialpoiss Nils Karlsson" Kärdla kultuurikeskuses

N 7. mai
17.00 Orienteerumisneljapäevak Lauka kooli juurest
Hiiumaa koolinoorte heategevuslik teatejooks

L 9. mai
9.00 Emmaste kevadlaat Emmaste noortekeskuse juures
11.00-15.00 HAHA! Hiiumaa Ametikooli hüpikaiastuudiod erinevates bussipeatustes üle Hiiumaa
Emmaste emadepäevajooks Emmaste noortekeskuse juurest

P 10. mai
Emadepäeva kontsert Kõrgessaare vaba aja keskuses

N 14. mai
17.00 Orienteerumisneljapäevak Palade kooli juurest

R 15. mai
Mudilaskoori kontsert "Et lastel kõlaks laulud ikka suul" Kärdlas

L 16. mai
10.00-15.00 Aiapäev Suuremõisas
10.00-17.00 Floristide kutsevõistlus Suuremõisa lossis
11.00 Kõpu elamusretk algusega Kõpu tuletorni juurest
18.00-23.00 Muuseumiöö: "Öös on aega"

P 17. mai
11.00 Kärdla elamusretk algusega Rannapaargu juurest

N 21. mai
17.00 Orienteerumisneljapäevak Malvaste karjääris
Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” I etapp Kärdla sadamast

R 22. mai
17.30 Käina huvikooli muusikaosakonna kevadkontsert Käina kultuurikeskuses

L 23. mai 
9.00-14.00 Hiidlaste kevadlaat Kärdlas Tormi Konsumi parklas

T 26. mai
18.30 Karikasarja Aasta ujuja 2019/2020 üheksas etapp Käina ujulas

K 27. mai
Heategevuslik 9. klasside autopesupäev kohviku Viiger parklas

N 28. mai
17.00 Orienteerumisneljapäevak Lõimastu lõkkeplatsi juurest

L 30. mai
10.00-23.59 XI Tuulekala festival Orjaku sadamas
14.00 Kõrgessaare rattasõit Kõrgessaare vaba aja keskuse juurest
Hiiumaa sulgpalliturniir Palade spordihoones

N 4. juuni
17.00 Salzburgi kunstnike näituse "Kirjapildid" avamine Nelja Nurga galeriis
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Kaibaldis
Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” II etapp Kärdla sadamast

R 5. juuni
18.00 Käina huvikooli lõpuaktus Käina kultuurikeskuses

L 6. juuni
Lastefestival
13.00-15.00 Rohelise kokkamise kool Soera talumuuseumis
13.00-16.00 Kärdla suur rattasõit algusega Kärdla sadamast

N 11. juuni 
XIII Sõru Jazz
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Kaustes

R 12. juuni
XIII Sõru Jazz

L 13. juuni 
XIII Sõru Jazz
Etteandevõistlus orienteerumises Hütis

P 14. juuni

XIII Sõru Jazz

N 18. juuni
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Tarestes
Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” III etapp Kärdla sadamast

P 21. juuni
Kõpu jaanituli. Kõpu Jaani ja Jaanika valimine Kõpu külamäel

E 22. juuni
16.00 Kõrgessaare jaanijooks algusega Kõrgessaare vaba aja keskuse juurest
Jaaniõhtu Kõrgessaare mõisa pargis

T 23. juuni
12.00 Jaaniturniir korvpallis Kõrgessaare korvpalliväljakul
18.00 Hellamaa jaanituli Hellamaa kiigeplatsil
20.00 Lauka jaanituli Lauka küla jaanituleplatsil
Tärkma jaanituli Tärkma sadamas
Kärdla jaanituli

N 25. juuni
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Puskis

L 27. juuni
11.00 Hiiumaa rahvasprint 1+1 ralli Käinas

N 2. juuli
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Tahkunas
Festival Kassari Kitarrid

Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” IV etapp Kärdla sadamast

R 3. juuli
Festival Kassari Kitarrid
Kärdla Race. Purjetamise Eesti MV etapp klassides RS Feva, 29er, 49er, F18, 470 Kärdla sadamast

L 4. juuli
19.00 Kultuurifestival Tahkuna briis Tahkuna tuletornis
Festival Kassari Kitarrid
Kärdla Race. Purjetamise Eesti MV etapp klassides RS Feva, 29er, 49er, F18, 470 Kärdla sadamast

P 5. juuli 
Festival Kassari Kitarrid
Kärdla Race. Purjetamise Eesti MV etapp klassides RS Feva, 29er, 49er, F18, 470 Kärdla sadamast

N 9. juuli
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Viskoosas

R 10. juuli
Hiiumaa Kalurite päev 2020 Kärdlas
22.00 Suur KeskeaBriis Kärdla Villalaos

L 11. juuli
10.00-15.00 Suvine käsitöö- ja omatoodangu laat Kärdlas Vabrikuväljakul
11.00 Saalihokiturniir Viskoosa CUP 2020 Kõrgessaare vaba aja keskuses

T 14. juuli
11.00 Luidja rannavolle turniir Luidja rannas

K 15. juuli
Muhu väina regatt jõuab Kärdla sadamasse

N 16. juuli
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Kaibaldis
16. Hiiu Folk

Muhu väina regati Kärdla ring

R 17. juuli
16. Hiiu Folk
Muhu väina regatt lahkub Kärdlast Tallinnasse
G. P. Telemanni koomiline ooper "PIMPINONE" (Opera Veto) Soonlepa karjamõisas

L 18. juuli
16.00 Luidja Triatlon Luidja rannas
E. W. Ferrari koomiline ooper "SUSANNA SALADUS" (Opera Veto) Soonlepa karjamõisas
16. Hiiu Folk
Purjelaua harrastajate võistlused FUN Hiiumaa 2020 Kärdla Sadamas

P 19. juuli
10.00-17.00 Üle-Eestiline avatud talude päev
12.00  Kõrgessaare 3x3 / Hiiumaa MV tänavakorvpallis Kõrgessaare korvpalliväljakul
16. Hiiu Folk
Purjelaua harrastajate võistlused FUN Hiiumaa 2020 Kärdla Sadamas

T 21. juuli
Palade looduskeskuse lastenädal

K 22. juuli 
Palade looduskeskuse lastenädal

N 23. juuli
12.00 Hiiumaa Memme-Taadi päev Kärdla laululaval
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Puskis
18.00 Muusikafestival Sõru Saund (endine Kalana Saund) Sõru sadamas
Palade looduskeskuse lastenädal

R 24. juuli
Muusikafestival Sõru Saund (endine Kalana Saund) Sõru sadamas
Palade looduskeskuse lastenädal
Simman Soeras

L 25. juuli 
10.00-15.00 Kila-kola laat Kärdlas Vabrikuväljakul
12.00 Hiiumaa tunnijooks Kärdla staadionil
12.00-23.00 Emmaste kool 100
Kõpu poolsaare külade päev Kõpu külamäel
Muusikafestival Sõru Saund (endine Kalana Saund) Sõru sadamas
Emmaste Põhikooli 100.aastapäevale pühendatud vilistaste kokkutulek
Hiiumaa meistrivõistlused orienteerumises tavarajal Kõpus

P 26. juuli 
Muusikafestival Sõru Saund (endine Kalana Saund) Sõru sadamas

N 30. juuli 
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Tarestes
21.00 Ansambel DAGÖ plaadiesitluskontsert Orjaku sadamas
Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” V etapp Kärdla sadamast

R 31. juuli 
VahuVeini Viikend šampanjabaaris Kork

L 1. august 
18.00 Kõrgessaare mõisapargimuusika kontsert
VahuVeini Viikend šampanjabaaris Kork

N 6. august
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Hütis

R 7. august 
IX Pühalepa muusikafestival Pühalepa kirikus
II Oti regatt, sh Hiiumaa meistrivõistlused purjetamises Optimisti klassis Orjaku sadamast

L 8. august 
9.00-19.00 63. Hiiumaa võrkpalliturniir Kärdla staadionil
12.00 Lestafest Kõrgessaare sadamas
18.00 Kõrgessaare mõisapargimuusika kontsert
22.00 Suur KeskeaBriis Kärdla Villalaos
IX Pühalepa muusikafestival Pühalepa kirikus
II Oti regatt, sh Hiiumaa meistrivõistlused purjetamises Optimisti klassis Sõru sadamast

P 9. august
IX Pühalepa muusikafestival Pühalepa kirikus

N 13. august
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Malvastes
Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” VI etapp Kärdla sadamast

R 14. august
Dago regatt, sh Hiiumaa meistrivõistlused avamere purjetamises

L 15. august
11.00-23.30 Suuremõisa kooli 100. aastapäev
12.00-19.00 Kolumise kogusaamine-arvame Hiiumaa heaks Orjaku sadamas
18.00 Kõrgessaare mõisapargimuusika kontsert
Dago regatt, sh Hiiumaa meistrivõistlused avamere purjetamises
Hiiumaa III öölaulupidu 

P 16. august
Dago regatt, sh Hiiumaa meistrivõistlused avamere purjetamises
Hiiumaa meistrivõistlused orienteerumises lühirajal Mägipel

N 20. august
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Lehtmas

L 22. august
Hiiu kala ja õlle festival Kassari puhkekeskuses
Saunabussi pidu ja saunakarikas 2020 Männamaal

N 27. august
17.00 RMK orienteerumisneljapäevak Viskoosas
Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” VII etapp Kärdla sadamast

L 29. august 
11.00-15.00 Allika tänavamüük Kärdlas Allika tänaval
Muinastulede öö Tärkma sadamas
Muinastulede öö Rannapaargus

N 3. september
17.00 Orienteerumisneljapäevak Emmastes

N 10. september
17.00 Orienteerumisneljapäevak Nõmbas
Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” VIII etapp Kärdla sadamast

N 17. september
Leia ennast Hiiumaal

R 18. september
Leia ennast Hiiumaal

L 19. september
10.00-14.00 Hiidlaste sügislaat Kärdlas Tormi Konsumi parklas
Hiiumaa 59. karikavõistlus orienteerumises Ristnas
Leia ennast Hiiumaal
Avatud veskite päev

P 20. september
Hiiumaa 59. karikavõistlus orienteerumises Ristnas
Leia ennast Hiiumaal
Avatud veskite päev

N 24. september
17.00 Orienteerumisneljapäevak Kärdlas
Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” IX etapp Kärdla sadamast

L 26. september
11.30 Maastikujooks 2020 Tahkunas

L 3. oktoober 
Emmaste rattaralli

L 17. oktoober 
Lauka kool 120
Hiiumaa karikavõistlused laskmises I etapp Käina spordikeskuses

P 18. oktoober 
Wambola rahvaretk 2020 Orjakus


P 29. november
Esimese advendi tähistamine Kärdlas

N 3. detsember
18.00 Loodusõhtu "Valgest valgesse" Palade loodushariduskeskuses

4.-5. detsember
Jõululaat Kärdla kultuurikeskuses

R 11. detsember
10.00-19.00 Talvine käsitöö ja omatoodangu laat Kärdla kultuurikeskuses

L 12. detsember
10.00-15.00 Talvine käsitöö ja omatoodangu laat Kärdla kultuurikeskuses
Hiiumaa karikavõistlused laskmises II etapp Käina spordikeskuses 

L 26. detsember
Matk "Kõhtu ruumi"