R 7. august 
11.00-15.00 Hiiumaa toidu pop-up laadapäev Tormi konsumi juures
11.00-17.00 II Oti regatt, sh Hiiumaa meistrivõistlused purjetamises Optimisti klassis Orjaku sadamast 
16.00 Kärdla meteoriidikraatri mudelväljaku avamine Paluküla paemurrus
18.00 Pühalepa muusikafestival Pühalepa kirikus: Tormis 90. Esineb Tormis Quartet 
18.00 Hiiumaa Kino: "Salmonid 25 aastat hiljem" Kõrgessaare vaba aja keskuses
22.00-3.00 Tantsulka / episood 2 Vetsi tallis
23.00-4.00 RetroPaarQ Rannapaargus. DJ Aivar Havi
Pop-up merekool Meresõber Orjaku sadamas

L 8. august 
9.00-19.00 63. Hiiumaa võrkpalliturniir Kärdla staadionil
10.00-14.00 Tormi kirbukas Tormi konsumi platsil
10.00-15.00 Külastusmäng "Unustatud mõisad" Suuremõisa lossis (giidituurid täistundidel 11-15)
10.30 SUP-jooga Kädla sadamas
11.00 Hiiumaa Metsaseltsi ja Eesti Erametsaliidu õppepäev Hütil: metsahooldus miniharvesteriga Usewood
12.00-22.00 Lestafest 2020 Kõrgessaare sadamas
12.30-16.00 Puski päev. Buss Kärdlast pritsumaja parklast Puskile 12.00.
17.00 Lestafest 2020: ansambel Tuberkuloited Kõrgessaare sadamas
18.00 Sõru JÄMM ja Emmaste orkestri 25. aastapäev Sõru paadikuuris. Esinevad Muhu noortekeskuse noored, saksfonide ansambel "Temami", Põlva orkester Karmid torud ja Emmaste Swing Rock Band
18.00 Pühalepa muusikafestival Kärdla kirikus: Arvo Pärt 85. Esinevad Collegium Musicale ja Hiiumaa kammerorkester. Dirigent Endrik Üksvärav
19.00 Jarek Kasari kontsert suvekohvikus Kadakas
20.00 Lestafest 2020: ansambel Smilers Kõrgessaare sadamas
21.29 Pühalepa muusikafestival Lauka kultuuriveskis (endine viljakuivati : Lauri-Dag Tüüri Päikeseloojangukontsert
22.00 ENNU RATAS - Legendaarne tantsupidu "Hiiumaa - Laseme lesta" Kärdla Villalaos
22.00-04.00 63. Hiiumaa Võrkpalli turniiri AMETLIK Afterparty Rannapaargus
II Oti regatt, sh Hiiumaa meistrivõistlused purjetamises Optimisti klassis Sõru sadamast
Pop-up merekool Meresõber Orjaku sadamas

P 9. august
10.00-18.40 Külastusmäng "Unustatud mõisad" Suuremõisa lossis (giidituurid täistundidel kl 11 - 18)
13.00 Pühalepa muusikafestivali lõppkontsert: Klassikatähed 2020 Pühalepa kirikus
18.00 Hiiumaa Kino: "Trollid 2" Kärdla kinosaalis
19.00 Hedvig Hansoni kontsert "Helisevad õhtud" Suuremõisa lossis

K 10. august
18.00 Hiiumaa valla arengukava avalik arutelu vallamajas Emmastes 

N 11. august
15.00 Hiiumaa valla arengukava avalik arutelu vallamajas Hellamaal
17.00 Hiiumaa valla arengukava avalik arutelu vallamajas Käinas 

18.30 Eesti karikavõistluste 1/32 finaal: FC Hiiumaa-Keila JK Kärdla staadionil
19.00 Komöödiateatri etendus "Pimekohting" Kassari puhkekeskuses
21.00 Kinoõhtu šampanjabaaris Kork: "Suvetüdruk"

K 12. august
19.00 VAT teatri etendus "Müller peab lahkuma" Soonlepa karjamõisas

N 13. august
17.00-19.00 RMK orienteerumisneljapäevak Malvastes
17.30 Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” VI etapp Kärdla sadamast
18.00 Mõisapargimuusika kontsert Kõrgessaare mõisa pargis: Raivo Tafenau ja Ain Agan
19.00 Maia Vahtramäe kontsert "Augusti unistus" Orjaku sadama külamajas

R 14. august
5.00 Alustab II Dago regatt - Hiiumaa meistrivõistlused avamere purjetamises
9.00  Hiiumaa energia ja kliimakava koostamise vahekoosolek Käina osavallamajas
12.00-13.00 Uuskasutuskeskuse kogumisring Käina Konsumi parklas
13.30-14.30 Uuskasutuskeskuse kogumisring Viskoosas vaba aja keskuse parklas
15.00-16.00 Uuskasutuskeskuse kogumisring Kärdla Selveri parklas
 
19.00 VAT teatri etendus "Alias" Soonlepa karjamõisas
22.00 ★Bashment★ Island Festival Surfiparadiisis

L 15. august
10.30 SUP-jooga Kädla sadamas
12.00-19.00 Kolumise kogusaamine - arvame Hiiumaa heaks Orjaku sadamas
16.00 VAT teatri etendus "Alias" Soonlepa karjamõisas
21.00 Dago regati tantsuõhtu IIUKALA bändiga Orjaku sadamas
Dago regatt, sh Hiiumaa meistrivõistlused avamere purjetamises

P 16. august
10.00 Hiiumaa meistrivõistlused orienteerumises lühirajal Mägipel
12.00 Etendus "Piip ja Tuut kontserdil" Ratturi talu õuel
Dago regatt, sh Hiiumaa meistrivõistlused avamere purjetamises

T 18. august
21.00 Kinõhtu šampanjabaaris Kork: "Lootus"

K 19. august
18.00 Naiste praktikate kolmapäev Kassari rahvamajas

N 20. august
14.00 Pühade tantsude töötuba Eduardo Agniga Lelu talus Kassaris
16.00 Sõru Jazz: Erki Pärnoja Sõru paadikuuris
17.00-19.00 RMK orienteerumisneljapäevak Lehtmas
17.30 Sõru Jazz: Trio Maag feat. Isabel Bermejo Sõru paadikuuris
18.00 Ingel Unduski kontsert Kassari rahvamajas
18.00 Klassikalise muusika kontsert "Pilte merelt ja mujalt" Käina kultuurikeskuses. Esinevad Triin-Eliis Süld (sopran) ja Eva Jelenskaja-Tamm (klaver).
19.00 Sõru Jazz: „Polaaruni“ Tanel Ruben, Kirke Karja, Martin Kuusk Sõru paadikuuris
20.00 Paul Neitsovi Bohemian Rhapsody tuuri mitteametlik peatuspaik Hiiumaal, Kalana sadamarestos
20.30 Sõru Jazz: „Õhtulaulud“ Liina Saar Sõru paadikuuris
22.00 Sõru Jazz: Rita Ray Sõru paadikuuris

R 21. august
16.00 Sõru Jazz: „Iiu Abba“ Käina Huvikooli noored Sõru paadikuuris
17.00 Sõru Jazz: Marianne Leibur & Ansambel Sõru paadikuuris
18.30 Sõru Jazz: Linda Kanter Kvintett Sõru paadikuuris
20.00 Sõru Jazz: „Gather Around” Ramuel Tafenau Sõru paadikuuris
21.30 Sõru Jazz: „Tagasirändur“ Rein Rannap ja Ott Lepland band Sõru paadikuuris

L 22. august
10.00-04.00 Saunabussi pidu ja saunakarikas 2020 Männamaal
10.30 SUP-jooga Kädla sadamas
11.00 Sõru Jazz: RMK Luidja matkapäev. Eelregistreerimisega: info.ristna@rmk.ee või 53229499
14.00 Jalgpallivõistlus FC Hiiumaa vs Tallinna JK Legion III Kärdla staadionil
Hiiu kala ja õlle festival Kassari puhkekeskuses

P 23. august
15.00 Helin-Mari Arder ja Teet Raik vaimulikud rahvaviisid Hagaste kabelis
Sõru Jazz

T 25. august
21.00 Kinõhtu šampanjabaaris Kork: "Alice"

N 27. august
17.00-19.00 RMK orienteerumisneljapäevak Viskoosas
17.30 Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” VII etapp Kärdla sadamast
19.00 Mari Jürjensi kontsert Kassari rahvamajas

L 29. august 
10.30 SUP-jooga Kädla sadamas
11.00-15.00 Allika tänavamüük Kärdlas Allika tänaval
18.00-23.00 Muuseumiöö: "Öös on aega"
18.00-23.00 Muinastulede öö Sõrul 2020. 19.00 esineb Leemet Onno ja bänd.
20.00 Muinastulede öö kontsert: Liis Ring Tahkuna tuletornis
20.30 Muinastulede öö Rannapaargus 
Muinastulede öö Tärkma sadamas
Muinastulede öö Orjaku sadamas

N 3. september
17.00-19.00 Orienteerumisneljapäevak Emmastes
19.00 Kinoõhtu Orjakus: "Made in China"

L 5. september
18.00 Pärdi päevad Hiiumaal: Pärt & Kreek & Tulve Kärdla kirikus

P 6. september
13.00 Jalgpallivõistlus FC Hiiumaa vs Rummu Dünamo Kärdla staadionil

N 10. september
17.00-19.00 Orienteerumisneljapäevak Nõmbas
17.30 Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” VIII etapp Kärdla sadamast
19.00 Kinoõhtu Orjakus: "Meisterkokk Cheng"

N 17. september
Vananaiste suvi Hiiumaal

R 18. september
Vananaiste suvi Hiiumaal

L 19. september
10.00-14.00 Hiidlaste sügislaat Kärdlas Tormi Konsumi parklas
14.00 Jalgpallivõistlus FC Hiiumaa vs JK Tabasalu II Kärdla staadionil
Hiiumaa 59. karikavõistlus orienteerumises Ristnas
Vananaiste suvi Hiiumaal
Avatud veskite päev

P 20. september
Hiiumaa 59. karikavõistlus orienteerumises Ristnas
Vananaiste suvi Hiiumaal
Avatud veskite päev

N 24. september
17.00-19.00 Orienteerumisneljapäevak Kärdlas
17.30 Purjetamise lühiradade seeriavõistluse “Kärdla Purjutuur” IX etapp Kärdla sadamast

L 26. september
11.30 Maastikujooks 2020 Tahkunas
Maal elamise päev

P 27. september
13.00 Jalgpallivõistlus FC Hiiumaa vs Pärnu Jalgpalliklubi II Kärdla staadionil

L 3. oktoober 
Hiiumaa rattanädalavahetus 2020

R 9. oktoober
Hiiumaa arenguseminar

L 17. oktoober 
Hiiumaa karikavõistlused laskmises I etapp Käina spordikeskuses

P 18. oktoober
Wambola rahvaretk 

E 2. november
19.00 Komöödiateatri etendus: Pille Pürg "Kutse juubeliks!" Kärdla kultuurikeskuses

T 3. november
13.00-18.00 Verekeskuse doonoripäev Kärdla kultuurikeskuses

L 28. november
TT-stuudio 15. sünnipäevapidu

P 29. november
17.15 Esimese advendi tähistamine Kärdlas

N 3. detsember
18.00 Loodusõhtu "Valgest valgesse" Palade loodushariduskeskuses

R 4. detsember
9.00-18.00 Jõululaat Kärdla kultuurikeskuses

L 5. detsember
9.00-14.00 Jõululaat Kärdla kultuurikeskuses

R 11. detsember
10.00-19.00 Talvine käsitöö ja omatoodangu laat Kärdla kultuurikeskuses

L 12. detsember
10.00-15.00 Talvine käsitöö ja omatoodangu laat Kärdla kultuurikeskuses
Hiiumaa karikavõistlused laskmises II etapp Käina spordikeskuses 

L 26. detsember
Matk "Kõhtu ruumi" 

L 29. mai 2021
Tuulekala festival

R 9. juuli 2021
Hiiumaa Kalurite päev

L 17. juuli 2021
19.00 Suuremõisa LIVE Suuremõisa lossi pargis




Sündmuste kalendrit toetab: